Úvod
E-Shop
O Mně
Kontakt

Jak detoxikovat?


Měření se provádí z jednoho bodu na dlani, je nebolestivé. Sonda indikuje jen povrchové napětí kůže a změnu odporu (vegetativní funkční test). Na základě vkládaných dotazů sledujeme změny autonomního nervového systému. Tyto děje nejsou ovlivnitelné vůlí (změny tlaku, rychlost dechu, rychlost tepu, rozšířené zornice). Podobným způsobem funguje detektor lži.


První návštěva trvá cca 45 - 60 minut, proto je nutné se na sezení předem objednat. Pomocí Salvie se zjišťuje toxická zátěž v organismu a doporučí se vhodné detoxikační preparáty.
Jedna kúra vystačí na cca 5 - 6 týdnů. Po jejím skončení se opět pomocí Salvie zkontroluje efekt detoxikační kúry a navrhne se další postup. Je obvyklé podstoupit několik detoxikačních kúr. Jedna detoxikační kúra se skládá přibližně ze 3 preparátů.


Nejlepších výsledků se dosáhne pomocí Salvie, ale je možné navrhnout kúru i po konzultaci. Pro zakoupení konkrétního preparátu využijte e-shop, kde jsou také detoxikační sady a balíčky určené k řešení nejčastějších zdravotních obtíží. 


Je třeba si uvědomit, že skutečná příčina obtíží nemusí být vždy na první pohled jasná. Pomocí Salvie je detoxikační kúra přímo šitá "na míru" pro konkrétního člověka a je tím efektivnější a účinnější.