Úvod
E-Shop
O Mně
Kontakt

Detoxikace 


Trpíte chronickými potížemi typu: alergie, ekzémy, bolesti hlavy, vleklé gynekologické výtoky, bolesti kloubů…? Cítíte se unaveni bez zjevné příčiny? Vyzkoušejte detoxikaci metodou MUDr. Josefa Jonáše.

Jde o holistickou metodu (holos – celý), zabývá se zdravím člověka v celostním pohledu.
Na zdraví člověka je potřeba se dívat jako na celek – spojení zdravé psychiky, emocionality a fyzického těla, neboť jedno nemůže bez druhého existovat. Řada nemocí vychází např. i z toho, že si sami sebe nevážíme, že nejsme přijímáni a dostatečně oceňováni okolím (naše schopnosti, snahy atd.)

Detoxikační medicína se zabývá příčinou obtíží. Za příčiny považuje zatížení organismu různými druhy toxinů, které ovlivňují imunitní systém a vznikají tak chronické potíže typu bolest kloubů, hlavy, alergie, ekzémy.

Detoxikací zbavujeme organismus nežádoucích látek, které mohou mít na organismus toxický – jedovatý vliv a narušovat tak různé procesy v organismu. Nahromaděné jedy v organismu narušují nejčastěji oslabená místa a pak vznikají onemocnění.

Organismus zbavovaný toxinů = dobře fungující organismus odolný vůči infekcím či stresům.

Toxické zatížení těla je možné zjistit pomocí indikace přístrojem Salvia. Na základě výsledků indikace Salvií se doporučí vhodné detoxikační preparáty, které pomáhají tělu zbavit se příslušných toxických zátěží a tedy i zdravotních obtíží přirozenou cestou.